Dijital Pazarlama Hizmetleri

İşinizi büyütmeniz için inovatif uzmanlık

Uzun yıllardır geniş müşteri ve sektör yelpazesinde dijital pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizin öne çıkanlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Aradığınızı bulamıyor musunuz? Dijital pazarlama sürekli gelişiyor, bu nedenle özel talebinizi aşağıda listelememiş olabiliriz ancak yine de önerebiliriz. Hemen iletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

Yeni Müşteri Kazanmak için Web Sitesi Trafiği Arttırımı

Arama Motoru Optimizasyonu
(SEO)

SEO, çevrimiçi olarak hedef kitlenize içeriklerinizi ulaştırmanıza yardımcı olur. Sitenizin arama sonuçlarında görünürlüğünü artıran yüksek kaliteli içerik ve sayfa dışı stratejiler ile organik arama trafiğini yönlendiren SEO kampanyaları oluşturuyoruz. Çevrimiçi yeni müşteri sayısını artırmak isteyen işletmeler için idealdir.

Daha Fazla

İçerik Pazarlaması

İster B2B hizmet sunuyor olun, ister B2C ürün satıyor olun, içerik pazarlaması, web sitenizin etkileşimini artırarak ve potansiyel müşterileri satış hunisinde daha yükseğe çekerek satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olur. Ekibimizdeki stratejistler, tasarımcılar ve içerik yaratıcıları sizlere yardım etmek için sabırsızlanıyor.

Daha Fazla

Dijital PR

Yaptığınız işte harikasınız. Hatta en iyisi bile olabilirsiniz. Peki hedef kitleniz bunu biliyor mu? Dijital PR uzmanlarımız, hikayelerinizi hedef kitlenize ulaştırarak, marka bilinilirliğinizin artırılmasına ve web sitenize ziyaretçi çekmenize yardımcı olur. Ayrıca Dijital PR, web sitenize referans olarak SEO’nuza da yarar sağlar.

Daha Fazla

Dijital Reklam

Genellikle tıklama başına ödeme olarak adlandırılan bugünün ücretli medya reklamcılığının birkaç şekli vardır. Hypno olarak, Google AdWords üzerinden ücretli reklam kampanyalarını arama sonuçlarına ve görüntülü reklam ağına sizin için profesyonelce uyguluyoruz. Ayrıca sosyal medyada ve premium niş ağlarda da ücretli reklamcılık hizmetleri sunuyoruz.

Daha Fazla

Mevcut Trafiği Satışa Dönüştürme

REMARKETING VE RETARGETING

Yeniden pazarlama, bir kullanıcının çerez bilgilerini izleme ve bunları web’deki çeşitli yerlerde kendilerine alakalı bilgiler sunmak için kullanma tekniğidir. Daha önce sitenizi ziyaret etmiş ve beklediğiniz dönüşümü gerçekleştirmeden sitenizden ayrılmış kişileri takip edip fırsatlar sunarak dönüşümün gerçekleşmesini sağlıyoruz. Yeniden pazarlama kampanyalarınızı Google AdWords ağı üzerinden sizler için yönetiyoruz.

Daha Fazla

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu
(CRO)

CRO, web sitenizin mevcut ziyaretçilerinden beklediğiniz; satın alma işlemi yapma, bültene kaydolma veya iletişim kurma gibi dönüşümlerin oranını arttırma çalışmasıdır. Dijital pazarlama araçlarını kullanarak, sitenizin kullanıcı yolculuğundaki daha fazla dönüşümü engelleyebilecek engelleri tespit ediyor ve düzeltiyoruz. Mevcut web sitesi trafiğinizden daha fazla yararlanabilmeniz için yanınızdayız.

Daha Fazla

Müşteri Sadakati Yönetimi

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya, mevcut ve potansiyel müşterileriniz ile gerçek zamanlı olarak etkileşime geçebildiğiniz iletişim kanalıdır. Akıllıca ve planlı bir şekilde yürütülen bir sosyal medya pazarlama stratejisi hem mevcut müşterilerinizi korumanıza hem de yenilerini bulmanıza yardımcı olur. LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram ve diğer sosyal medya mecraları arasında stratejik danışmanlık ve uygulama hizmetlerimiz ile yanınızdayız

Daha Fazla

EMAIL PAZARLAMASI

Email pazarlaması, hem mevcut müşterileriniz hem de potansiyel müşterileriz ile doğrudan iletişim kurma fırsatı sunar. Hedefleriniz doğrultusunda sonuçlar alabileceğiniz e-posta kampanyaları oluşturmanıza yardımcı oluruz.

Daha Fazla

Dijital Varlık Yönetimi

Web Tasarım

Web siteniz çevrimiçi vitrininizdir. Kullanıcılar için sizi ve işinizi en iyi şekilde temsil etmelidir. Ama bu sadece harika görüntüsüyle ilgili değil; web sitenizin kullanıcı deneyimi, dönüşüm sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır ve sitenizin arama sonuçlarında nerede sıralanacağını belirlenirken Google tarafından da dikkate alınır. Tasarım ve geliştirme ekibimiz, hem kullanıcı hem de arama motoru dostu web tasarımlar geliştiriyor.

Daha Fazla

Web Site SEO'su

Yeni bir web sitesi hem zaman hem de para açısından büyük bir yatırımdır. Sitenizin mimarisini en uygun arama görünürlüğü için planlama web sitenizin ayrılmaz bir parçasıdır ve en baştan entegre edilmesi gerekir. Bu ister ilk web siteniz olsun ister web sitenizin yenilenmesi olsun, sitenizin arama motorlarında iyi bir şekilde sıralanmasına yardımcı olmak için SEO ile ilgili önerilerde bulunarak yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyoruz.

Daha Fazla

Dijital Pazarlama Stratejisi

Dijital dünyada hedeflerinize ulaşmak için doğru bir strateji belirlemelisiniz. İster dijital pazarlamaya ilk kez yatırım yapıyor olun ister mevcut stratejinizi gözden geçirerek yenilemek istiyor olun, sektörel tecrübelerimizle ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için yanınızdayız.

Daha Fazla

Analitik Raporlama

Uzman analiz ekibimiz, stratejilerinizi ölçümlemek ve sonuçlarınızı izlemek için ayrıntılı verileri düzenleyerek periyodik olarak size rapor sunar. Teknik uzmanlık, ticari zekâ ve çeşitli analitik platform deneyimiyle donanmış olarak, size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Daha Fazla

Sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek için sabırsızlanıyoruz

Sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir, Sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz.